Augustus
Augustus
Augustus
Augustus
Prijs
20,00

Op werkdagen voor 23.00 uur besteld, volgende dag in huis

'Augustus' van Adrian Goldsworthy is een diepgravende biografie van de Romeinse keizer, voor liefhebbers van Tom Holland en Mary Beard.
Adrian Goldsworthy portretteert keizer Augustus in deze ontwapenende biografie. Augustus was de eerste keizer van Rome en ging de geschiedenisboeken in als 'vader des vaderlands' die zorgde voor vrede en voorspoed. Maar de weg naar de top werd gekenmerkt door grof geweld, manipulatie en intriges. Historicus Adrian Goldsworthy schrijft met verfrissende eerlijkheid en terechte bewondering over een keizer die minstens zo belangrijk is geweest voor het Romeinse Rijk als zijn legendarische oudoom Julius Caesar.

'Een boek om van kaft tot kaft te verslinden maar ook om steeds naar terug te keren, vanwege de grote verscheidenheid aan karakters en gebeurtenissen.' - Daily Express

4 | 0

  • : Adrian Goldsworthy
  • : Omniboek
  • ISBN : 9789401912341
  • : Nederlands
  • : Paperback
  • : 624
  • : februari 2018
  • : 724
  • : 216 x 142 x 45 mm.
  • : Antieke oorlogvoering; Biografie: historisch, politiek en militair; Ca. 1 n.C. tot ca. 500 n.C.; Oude Rome; Oude geschiedenis; Protohistorie - periode voor Christus