Maak een nieuw boekenlijstje

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

De Witchworld-legenden 1 - Tweestrijd

Fantasy voor de liefhebbers van Harry Potter, De Grijze Jager en Tolkien

In 753 na Chr. wordt de 16-jarige jonkvrouwe Elaine van Berlichem door haar ouders naar het klooster gestuurd. Ze raakt er bevriend met Pippijn, Ivar en de trol Toerio.

Wanneer de stichter van het klooster, Bonifacius, verdwenen lijkt te zijn in het gevaarlijke moerasgebied in het noorden waarover enge verhalen de ronde doen, roept Elaine haar vader te hulp. Met zijn ridders en soldaten trekt die het gebied in, maar ook van hen wordt niets meer vernomen.

Dan gaat Elaine met haar vrienden en haar trouwe paard op zoek naar haar vader. Ze beleven grote avonturen, die uiteindelijk leiden naar een geheimzinnig kasteel. Daar wacht een duistere, meedogenloze vrouw het meisje op...
Zet op boekenlijstje
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
Prijs18,95
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
Prijs18,95

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag in huis

2de-
hands

Ook als tweedehands beschikbaar vanaf 17,77.

Bekijk aanbieders

Lees een stuk uit 'De Witchworld-legenden 1 - Tweestrijd'

Beoordeling lezers
  • 5 sterren
  • Auteur(s) : Ton Theunis
  • Uitgeverij : Uitgeverij De Kring
  • ISBN : 9789462970489
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : Paperback
  • Aantal pagina's : 416
  • Leeftijdsindicatie : Vanaf 12 jaar
  • Verschijningsdatum : 30-09-2016
  • Tags : Fantasy, spannend
  • Serie : De Witchworld-legendes
  • Seriedeel : 1
  • Afmetingen : 216 x 140 x 31 mm.
  • Gewicht : 505 gr.