Memento
Memento
Memento
Memento
Prijs
20,99

Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, volgende dag in huis

VIP korting
Officier van justitie Jana Berzelius werkt aan een moordzaak die gruwelijke herinneringen aan haar verleden oproept. Wat gaat er schuil achter de nu zo sterke Jana? Is zij eigenlijk wel te vertrouwen?
Memento van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø.

Zomer 1986. Vluchtelingen, Chili, Zweden en een verborgen verleden zijn de ingrediënten van deze ijzersterke thriller. Een jong meisje wordt wakker in het ziekenhuis. Ze heeft geen idee hoe ze daar terecht gekomen is.

2012: In Zweden wordt het hoofd van de immigratiedienst vermoord. Alle sporen leiden naar een kind als dader. Officier van justie Jana duikt in de zaak en dat brengt bij haar gruwelijke herinneringen aan haar eigen verleden boven. Wat gaat er schuil achter de nu zo sterke Jana? En is zij eigenlijk wel te vertrouwen?

Memento was direct na verschijnen een grote hit in Zweden.

5 | 0

  • : Emelie Schepp
  • : De Fontein Romans & Spanning
  • : 9789026136436
  • : Nederlands
  • : Paperback
  • : 320
  • : november 2015
  • : 513
  • : 216 x 140 x 32 mm.
  • : Jana Berzelius
  • : Misdaad en mysterie: hard-boiled crime, fiction noir; Psychologische thriller; Vertaalde fictie; Zweden
  • : Scandinavische thriller, Moord, Vluchtelingen, Zweedse thriller