Memento
Memento
Memento
Memento
Prijs
7,99

Tijdelijk niet voorradig

VIP korting
Officier van justitie Jana Berzelius werkt aan een moordzaak die gruwelijke herinneringen aan haar verleden oproept. Wat gaat er schuil achter de nu zo sterke Jana? Is zij eigenlijk wel te vertrouwen?

Memento van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø. Vluchtelingen, Chili, Zweden en een verborgen verleden zijn de ingrediënten van deze ijzersterke thriller.


Zomer 1986. Een jong meisje wordt wakker in het ziekenhuis. Ze heeft geen idee hoe ze daar terecht gekomen is.

2012. In Zweden wordt het hoofd van de immigratiedienst vermoord. Alle sporen leiden naar een kind als dader. Officier van justie Jana duikt in de zaak en dat brengt bij haar gruwelijke herinneringen aan haar eigen verleden naar boven. Wat gaat er schuil achter de nu zo sterke Jana? En is zij eigenlijk wel te vertrouwen?

Van Emelie Schepp verschenen eveneens Narcotica, Post Mortem, Postuum en Alter ego.

0 | 0

  • : Emelie Schepp
  • : De Fontein Romans & Spanning
  • : 9789026147005
  • : Nederlands
  • : Paperback
  • : 352
  • : december 2018
  • : 325
  • : 201 x 126 x 26 mm.
  • : Jana Berzelius
  • : Misdaad en mysterie: hard-boiled crime, fiction noir; Psychologische thriller; Vertaalde fictie; Zweden
  • : Moord, Zweedse thriller, Vluchtelingen, Scandinavische thriller