Maak een nieuw boekenlijstje

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

Kinderen van de rivier

Voor de fans van Karin Slaughter en Nicci French

  • Lisa Wingate

  • Nederlands
  • 326 blz.
  • ePub met digitaal watermerk
Aangrijpende New York Times bestseller, gebaseerd op een waargebeurd verhaal over een weeshuis.

‘Kinderen van de rivier’ van Lisa Wingate begint in het Memphis van 1939. De twaalfjarige Rill leidt met haar broertje en zusjes een zorgeloos leven op een woonboot aan de Mississippi. Dan slaat het noodlot toe: de kinderen worden ontvoerd en komen terecht in een weeshuis. Daar zijn ze overgeleverd aan de grillen van een wrede directrice. De jonge Rill doet er alles aan om haar broertje en zusjes bij elkaar te houden.

In het South Carolina van nu leidt de rijke Avery Stafford een geweldig leven. Een toevallige ontmoeting dwingt haar om haar familiegeschiedenis onder de loep te nemen, er blijkt meer verzwegen te zijn dan ze ooit had kunnen vermoeden. ‘Kinderen van de rivier’ van Lisa Wingate is gebaseerd op het waargebeurde verhaal van weeshuisdirecteur Georgia Tann, die kinderen uit arme gezinnen ontvoerde en verkocht aan rijke families.

‘Dit boek mag je niet missen.’ – The Huffington Post
Zet op boekenlijstje
 
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
9,99
 4,99
 
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
9,99
 4,99
In winkelmand

Direct downloaden

Lees een stuk uit 'Kinderen van de rivier'

Beoordeling lezers
  • 5 sterren

Vergelijkbaar

Meer van deze auteur
  • Auteur(s) : Lisa Wingate
  • Uitgeverij : Ambo|Anthos
  • Vertaler(s) : Carolien Metaal
  • ISBN : 9789026333989
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : eBook
  • Aantal pagina's : 326
  • Verschijningsdatum : 08-01-2018
  • Tags : Weeshuis, Weeskind, Waargebeurd, Ontvoerd, Ontvoering
  • Formaat : ePub met digitaal watermerk
    ePub met digitaal watermerk (Social DRM) is een formaat met sociale beveiliging. Hierbij wordt het eBook gemarkeerd met zichtbare (je naam voor ieder hoofdstuk) en onzichtbare kenmerken. Met Social DRM ben je niet gebonden aan een Adobe ID. Je kunt deze eBooks lezen op alle e-readers, dus met of zonder Adobe ID.
  • Bestandsgrootte : 902 KB
  • Kopieerrechten : Kopiëren is niet toegestaan
  • Printrechten : Printen is niet toegestaan
  • Voorleesfunctie : Ingeschakeld