Maak een nieuw boekenlijstje

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

Zij die doden

Het derde en laatste deel van de beste thrillerserie uit Noorwegen van het moment: De broederschap-trilogie
Voor de lezers van Karin Slaughter, Samuel Bjørk en Jussi Adler-Olsen

Hij heeft alles opgeofferd. Alle bruggen achter zich verbrand. Maar is het genoeg geweest? Het uur van de waarheid is aangebroken.

Een van de grootste vertrouwelingen van de Noorse regering wordt dood aangetroffen in een autowasstraat in Oslo. Hij is in zijn kruis geschoten en achtergelaten om alleen te sterven. Dan verdwijnt ook de onderzoeksjournalist die achter zijn geheimen aan zat. Voor inspecteur Fredrik Beier zit er een persoonlijk tintje aan deze zaak: de journalist wist ook iets over hem, een verhaal uit Fredriks duistere verleden.

En er is meer aan de hand: bij de politie blijkt een infiltrant te zitten, en Fredrik en zijn collega, Kafa Iqbal, moeten het opnemen tegen een machtige vijand die hen steeds weer een stap voor is. Wie kan Fredrik écht vertrouwen in deze wereld vol verraad en bedrog?

De pers over de Broederschap-trilogie

‘Johnsrud heeft een prettige, losse stijl en strooit rond met lekkere actiescènes.’ VN Detective en Thrillergids

‘Een vergelijking met de Millennium-trilogie dringt zich op.’ Hebban

‘Leest als een trein.’ Volkskrant Magazine

‘Meeslepend. De auteur heeft de gave om een verhaal prettig te laten voortkabbelen en dan ineens spectaculair spannend te laten versnellen.’ Trouw

 

Zet op boekenlijstje
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
Prijs12,99
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
Prijs12,99
In winkelmand

Direct downloaden

Lees een stuk uit 'Zij die doden'

Beoordeling lezers
  • 0 sterren
  • Auteur(s) : Ingar Johnsrud
  • Uitgeverij : Boekerij
  • Vertaler(s) : Annelies de Vroom
  • ISBN : 9789402308297
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : eBook
  • Aantal pagina's : 496
  • Verschijningsdatum : 08-01-2019
  • Tags : Misdaad, Scandinavische thriller
  • Formaat : ePub met digitaal watermerk
    ePub met digitaal watermerk (Social DRM) is een formaat met sociale beveiliging. Hierbij wordt het eBook gemarkeerd met zichtbare (je naam voor ieder hoofdstuk) en onzichtbare kenmerken. Met Social DRM ben je niet gebonden aan een Adobe ID. Je kunt deze eBooks lezen op alle e-readers, dus met of zonder Adobe ID.
  • Bestandsgrootte : 1664 KB
  • Kopieerrechten : Kopiëren is niet toegestaan
  • Printrechten : Printen is niet toegestaan
  • Voorleesfunctie : Ingeschakeld
  • Serie : Broederschap
  • Seriedeel : 3