Maak een nieuw boekenlijstje

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

Paper Hearts and Summer Kisses

For fans of Jill Mansell and Milly Johnson, }Paper Hearts & Summer Kisses{ is a heartwarming and poignant novel of romance, family and second chances, from the }Sunday Times{ bestselling author, Carole Matthews. 'I'm a Carole Matthews addict!' Mary Berr
Zet op boekenlijstje
 
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
14,95
 11,99
 
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
14,95
 11,99

1 - 2 Weken

Beoordeling lezers
  • 0 sterren
  • Auteur(s) : Carole Matthews
  • Uitgeverij : Sphere Books
  • ISBN : 9780751560268
  • Taal : Engels
  • Uitvoering : Paperback (ENG)
  • Aantal pagina's : 448
  • Verschijningsdatum : 01-01-2017
  • Afmetingen : 198 x 126 x 35 mm.
  • Gewicht : 489 gr.