Maak een nieuw boekenlijstje

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

De laatste magiër

Stop de magiër. Steel het boek. Red de toekomst.

Spannende fantasy die historie, mysterie, magie, tijdreizen en een vleugje romantiek combineert – voor de lezers van Michael Scott en Christopher Paolini

In New York is magie allesbehalve uitgestorven. De Mageus – de laatsten die nog magische krachten hebben – leven in de schaduwen en verbergen wie ze zijn. Als ze Manhattan binnentreden, verliezen ze hun krachten en worden ze voor altijd gevangen gehouden op het eiland. Soms overleven ze het niet...

Esta is een getalenteerde dief, opgeleid om magische kunstvoorwerpen te stelen van de sinistere Orde. Met haar aangeboren talent om de tijd te manipuleren, kan Esta deze kostbare voorwerpen laten verdwijnen voordat de Orde zelfs maar beseft dat ze er is. Haar training bereidde haar voor op het ultieme doel: terugreizen in de tijd om een eeuwenoud boek te stelen dat de geheimen van de Orde bevat, voordat het vernietigd wordt en de Mageus een hopeloze toekomst tegemoet gaan.

Zet op boekenlijstje
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
Prijs19,99
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
Prijs19,99

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag in huis

20%

Vanaf 26 juli te koop met vriendenkorting.

Dit boek alvast bestellen voor 15,99

Lees een stuk uit

Beoordeling lezers

  • 4 sterren

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een fantastisch boekenpakket met 3 titels uit de Bestseller top 100.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!

Vergelijkbaar

Meer van deze auteur
  • Auteur(s) : Lisa Maxwell
  • Uitgeverij : Boekerij
  • Vertaler(s) : Maren Mostert
  • ISBN : 9789022582879
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : Paperback
  • Aantal pagina's : 528
  • Verschijningsdatum : 10-04-2018
  • Tags : Mysterie, Romantiek, magie, Hystorie
  • Afmetingen : 230 x 150 x 43 mm.
  • Gewicht : 790 gr.